HP Designjet Z5200 Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet Z5200 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


HP Designjet Z5200 Plotter PostScript Yazıcı (CQ113A)

Hp Designjet Z5200′ün fotoğraf yazıcılarının arasındaki üstünlüğü tartışılamaz.

8 Renk çözünürlüğü ile ( macenta ve sarı, mat siyah ve açık camgöbeği, fotoğraf siyahı ve açık gri, açık macenta ve açık camgöbeği ) fotoğraflarınızın gerçekçi çıkmasını istemezmisiniz? Fotoğraf baskı makineleri konusunda 111.7 CM lik baskı eniyle aile fotoğraflarınızın kusursuzca baskılarını alabilirsiniz.

Bunun yanında 2400x1200dpi  fotoğraf çözünürlüğü sayesinde fotoğraflarınızı gerçekçi boyutlara taşıyın.

Baskı maliyetlerinin minimuma düşürüldüğü bu tür yazıcılarda post script özlliği ile baskı öncesi gerçek görüntüyü elde edebilirsiniz.

Fotoğrafların ışık ayarlarıyla oynayarak kalitenizi yansıtabilirsiniz.

plotter-satis-servis-destek


Detaylı teknik bilgi ve kampanyalı satış fiyatı hakkında satış temsilcimizle irtibata geçiniz.


hp z 5200 plotter, hp z5200 plotter fiyatı, hp z 5200 plotter kartuş, hp z5200 kartuş fiyatları


√ HP Designjet Z5200 Plotter Uyumlu Sarf Malzemeleri

detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


 Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.