HP Designjet 510

42 İnç 107 cm net baskı eni vardır.

Geniş Format Profesyonel Yazıcılar : Büyük Formatlı Teknik Çalışma Grubu/Kişisel Yazıcıları, HP`nin en ekonomik bağımsız yazıcısıyla geniş format CAD çizimlerini kolayca basın.

Hp 510 na Genel Bakış ; HP`nin küçük stüdyolar için en ekonomik bağımsız yazıcısı olan yeni HP Designjet 510 Yazıcı serisi, işyerinizde geniş biçimdeki CAD çizimlerini yazdırmanızı sağlar. Hassas çizgi ve mükemmel görüntü kalitesiyle yüksek etkili sonuçlara hızlı ve kolayca ulaşın.

Teknik Özellikleri ; CAD baskınızı işyerinize getirin ve maliyet ve kalitede daha çok denetime sahip olun. HP`nin en ekonomik bağımsız yazıcısı ayrıca, A1-sized belgeler için 55 saniyeye kadar hızlı baskı hızları ve kolay HP-GL/2 doğrudan baskı sunar. Müşterilerinizi yüksek kaliteli, profesyonel görünümlü çıktılar ile etkileyin: Bu yazıcının 2400 x 1200 optimize edilmiş dpi çözünürlüğü keskin ayrıntı, hassas çizgiler ve yüksek doğruluk sağlar. 160 MB bellekle karmaşık dosyaları kolayca işleyin ve HP-GL/2 (160 mb) desteğinin keyfini çıkarın. HP, işyerinizde yüksek kalitede teknik CAD baskıları yapmanızı kolay ve ekonomik kılar. 28-ml ve 69-ml HP mürekkep kartuşu seçimi, ihtiyaçlarınıza uygun ekonomik baskı sağlar. Basit kontrol paneliyle kullanım çok kolaydır.

Kullanılan kağıdlar ; Ciltli ve kaplı, teknik, film, fotografik, prova, kendinden yapışkanlı, afiş ve işaret, kanvas ve Diğer tüm Hp Rulo Kâğıtları kullanır. HP Designjet 510 Yazıcı, yazıcı sehpası ve ortam kutusu, mil, yazıcı kafası (4x 1 renk), tanıtım mürekkep kartuşları (x4), hızlı başvuru kılavuzu, kurulum posteri, belge ve sürücü CD`si, müşteri hizmetleri kılavuzu, güç kablosu ; Satın Almak İsterseniz Plotter Satış Servis hizmetlerinin özel fiyatı 2.650 $ + Kdv 2 yıl garanti Ücretsiz yerine (Kargo) Teslimat Kolaylığımız vardır.

TÜRKİYE HP PLOTTER OZALİT MAKİNE KAĞID SATIŞ VE HP DESİGNJET Özel TEKNİK SERVİSİ, Hp 510 Plotter Makineleri , HP Designjet 510 1067 mm Yazıcı (CH337A) , HP Designjet 510 Yazıcı , En ucuz HP Designjet 510 , Yazıcı Fiyatları, Yazıcı fiyat , Bilgisayar , Yazıcılar , Hp Designjet 510 42 inch Plotter , Ofis Kırtasiye Büro malzemeleri, Plotter Satış ve özel Teknik Servis Hizmetleri firmasının HP Designjet 510 Satış Servisi ürününe ait detaylı bilgiler Plottersatis.com dadır. Hp A0 , A1 , A2 , A3 , A4 Gramajlı Renkli Fotokopi, Faks, Yazıcı, Plotter, Proje çizimleri çıktıları daha net ve temiz olarak alınır