HP Designjet Z2100 Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet Z2100 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


HP Designjet Z2100 Plotter 1118 mm Fotoğraf Yazıcısı (Q6677D)

HP’nin 8 mürekkepli Designjet’i, yazıcıda ilk kez yerleşik olarak bulunan spektrofotometre1 ile üstün renk doğruluğu ve tutarlılığı sunar. Canlı, büyük formatlı (en fazla 610 mm veya 1118 mm) renkli ve siyah-beyaz baskıları, 8 Orijinal HP Fotoğraf mürekkebi ile üretin.


plotter-satis-servis-destek


8 Orijinal HP Fotoğraf Mürekkebi ile canlı ve çok etkili renklerde veya gerçek siyah-beyaz baskılar oluşturun.
• Mürekkep ve para kaybına neden olan kartuş değişimi olmaksızın zengin ve koyu siyah baskılar alın. Bu Designjet içerisinde bulunan 8 Orijinal HP Fotoğraf Mürekkebi kartuşu üç adet siyah mürekkep içerir: mat siyah, fotoğraf siyahı ve açık gri.
• HP’nin çok çeşitli fotoğraf, güzel sanatlar ve prova ortamlarından birini seçin veya Hahnemühle gibi diğer tedarikçilerin özel kağıtları ile yaratıcılığınızı artırın.
• Suya karşı dirençli ve 2002 yıla kadar değişmeden kalan üstün kalitede baskılar üretin.
• Kenar boşluklu veya kenar boşluksuz olarak yazdırın.

İlk defa olan dahili spektrofotometre ile 2 tutarlı ve doğru renkler elde edin.
• İlk defa olan dahili spektrofotometre ile çarpıcı renklerde sonuçlar elde edin. Bu “doğruluk aracı”, seçeceğiniz herhangi bir kağıt üzerinde tutarlı ve net renkler almanızı sağlayan otomatik gelişmiş renk ayarı ve kolay ICC profili sağlar.
• Bu HP Designjet, ön baskı uygulamalarındaki renk doğruluğu için tüm SWOP, ISO, EUROSCALE ve FOGRA standartlarını kapsar.
• Gelişmiş tam renk ayarı sayesinde tüm HP Designjet Z serisi Fotoğraf yazıcılarda her baskıda ve her zaman beklenilen ve tutarlı renkler alın.

Baskılarınızı güvenle alın; HP önizleme ve yazıcı kafası teknolojileri güvenilir sonuçlar almanızı sağlar.
• HP deneme yanılma yöntemini ortadan kaldıran gelişmiş önizleme teknolojileri ile zaman ve para tasarrufu sağlayın: Baskınızın kağıt üzerindeki düzeninin, boyutunun ve konumunun önizlemesini kolaylıkla yapabilirsiniz.
• HP Renk Merkezi aracı, renk yönetimi ve baskı sırasında size kılavuzluk eder.
• Kendi başınıza kolaylıkla değiştirebileceğiniz ve uzun süre dayanıklı yazıcı kafaları ile mümkün olan en iyi görüntü kalitesini elde edebilirsiniz.


detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.