HP Designjet T790 1118 mm Plotter Satışı Fiyatı Servisi

HP Designjet T790 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com …


HP Designjet T790 Plotter fiyatı, Hp T790 Teknik özellikleri kullanım malzemeleri, T790 Kartuş, T790 Kağıt, T790 Mürekkep Fiyatı

2013 YILI  ŞOK FİYATLAR

plotter-satis-servis-destekHP Designjet T790 1118 mm Plotter Yazıcı (CR649A)

Hp designjet T790 plotter baskı makinası sizlere geniş format yazıcıların tüm olanaklarını sağlamaktadır.

1118MM net baskı eni ve 6 renk seçeneği ile projelerinizi, fotoğraflarınızı, afişlerinizi, canvas tablolarınızı rahatlıkla basabileceğiniz teknolojisi bulunmaktadır.

Üzerindeki usb girişi ile sizlere hızlı bir kullanım kolaylığı sağlayan bu makina hp’nin en güvendiği makinalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Designjet  T770 modelinin geliştirilmiş hali olan bu makina ile farklı deneyimleri bir arada yaşamanızı sağlıyor.

200 Yıla yakın olarak belirtilen renk ve mürekkep solmaya dayanıklı vivera mürekkepleri sayesinde 72 mürekkep kartuşlarını kullanmaktadır.

3 adet baskı kafası olan bu makinayla kusursuz baskı deneyimine sahip olabilirsiniz.

İletişim bilgilerimizi menü çubugundan ulaşabilirsiniz.


detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.hpplotter.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.