HP Designjet T2300 Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet T2300 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


plotter-satis-servis-destek


HP Designjet T2300 Plotter eMultifunction Yazıcı (CN727A)

HP Designjet T2300 eMFP olarak adlandırılan ilk makinadır.

Üzerinde bulundurduğu usb girişi ve eprint & share ile tam uyumlu olarak dizayyn edilmiş bu makinada projelerinizi hem taratın aynı zamanda çıkarın.

Üzerinde bulunan tarayıcısı ile fotokopi makinası görevi üstlenen ve plankopya makinalarına benzer bir çalışma sistemi bulunan bu makina ile 1118 MM enindeki projelerinizi 99 kopyaya kadar sorunsuz bir şekilde yazdırabilirsiniz.

6 Renk genişliği ile (mat siyah ve sarı, macenta ve mavi, fotoğraf siyahı ve gri) sizlere farklı deneyimler sunan bu makinanın iç mekan için hazırlanmış neredeyse tüm kağıtlara baskı yapabilmektedir.

Hp 72 Mürekkep kartuşu kullanan bu makina ile baskılarınızı hızlı ve kolay alabilirsiniz.

Ek özellikleri sayesinde sizlere birçok avantajınıda yanında ek olarak sunmaktadır.

Hemen iletişim bölümünü kullanarak  bu makinayı sipariş verin, uygun ödeme koşulları ve avantajlarından sizlerde yararlanın.


detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.