HP Designjet 111 24 inç Tepsili Plotter Satış Fiyatı

HP Designjet 111 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


plotter-satis-servis-destek


HP Designjet 111 24 inç Tepsili Plotter Yazıcı (CQ533A)

Hp Designjet Grubu plotter makinalarının en küçük üyesi olan HP Designjet 111 24 inç Tepsili Plotter Yazıcı ile a3 baskılarınızı kolay ve zahmetsiz bir şekilde alabilirsiniz.

4 renk seçeneği ve a3 ebatındaki baskılarınızı masaüstünde yer kaplamadan çıkarın.

Hp nin vivera teknolojisi ile üretilmiş bu makinanın eşsiz görüntü kalitesini baskılarınızda hissedin.

Cad projelerinizi, elektrik projelerinizi tasarladığınız şekilde çıkarın.

Masaüstü bu yazıcı ile farklı fotoğraf baskıları elde edebilirsiniz. 4 renk ( kırmızı, sarı, mavi siyah) seçeneği sizlere CMYK teknolojisinin tüm nimetlerinden yararlanmanızı sağlar..

Hemen daha detaylı bilgi almak ve bu ürün hakkındaki diğer sorularınız için iletişim bölümüne gözatın…


√ HP Designjet 111 Plotter Uyumlu Sarf Malzemeleri

detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.