HP Designjet Z6200 Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet Z6200 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


HP Designjet Z6200 Plotter 1524 mm Fotoğraf Yazıcısı (CQ111A)

Sınıfının en hızlısı olan bu yazıcıyla herhangi bir şeyden ödün vermenize gerek yok.

Yoğun tempoda çalışmaya uygun olan HP Designjet Z6200 Plotter Fotoğraf Yazıcısı, olağanüstü fotoğraf görüntüsü kalitesi sunmanıza olanak sağlar.

HP teknolojileriyle güvenilir bir iş ortağı olun.

Hp‘nin designjet kategorisinde yayınladığı yeni ürünlerden bir diğeride Designjet Z6200. Bu ürün Z6100′ün devamı niteliğinde çıkmış olsada geliştirilmiş arayüz ve baskı arabirimi sayesinde daha fazla renk geçişi sağlayabilmektedir.
Z6200 1524 mm Fotoğraf: 1.524 mm olarak üretilen makinamız ile Z6200 1524 mm Fotoğraf: 140 m²/saat baskı alabilirsiniz.

Ek olarak 8 (kromatik kırmızı, macenta, mat siyah, fotoğraf siyahı, sarı, açık camgöbeği, açık gri, açık macenta) renk seçeneği ile gelen plotter, diğer makinalara göre hem hızlı hemde daha detaylı baskı kalitesi yakalayabilirsiniz.
HP’nin yeni gözdelerinden olan bu makina hakkında teknik bilgi almak için bize ulaşınız.

plotter-satis-servis-destek


İletişim bilgilerimize sayfanın üst kısmındaki menü bölümünden ulaşabilirsiniz.

Plotter denince aklımıza ilk olarak gelecek bu makinayı almanız önerisinde bulunuyoruz. Çünkü mürekkep ve baskı maliyeti konusunda 1. sınıf bir makinadır.


detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.