HP Designjet T790 610 mm Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet T790 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


plotter-satis-servis-destek


HP Designjet T790 610 mm Plotter Yazıcı (CR647A)

Hp T 790 Plotter

Bu büyük boyutlu HP T790 610 mm Plotter  eYazıcı ile tak ve çalıştır basitliğini yaşayın. HP Designjet takım çalışmasını ve hareket kabiliyetini geliştirir; yüksek hızlarda yüksek kaliteli baskı sonuçları sağlar; zamandan tasarruf sağlayan ve maliyetleri azaltan bir basitlik seviyesi sunar.

Kullanmaktan hoşlanacağınız kadar kolay ve sezgisel.
• Ücretsiz HP ePrint & Share sayesinde bir sürücü yüklemeden herhangi bir HP Designjet yazıcıdan baskı alın.
• Doğru sayfa önizlemeleri ile zamandan tasarruf edin ve kolay baskı sağlayan renkli dokunmatik ekranı ile dokunmanın gücünü keşfedin.
• Yatırımınızı güvence altına alın: bu HP eYazıcı Web bağlantılıdır ve kolayca güncellenebilir. Yazılım güncellemeleri otomatik olarak, altı ayda bir gerçekleşir.
• HP ePrint & Share kullanarak baskı yaparken aynı zamanda baskıya uygun bir PDF dosyası oluşturun.

Yüksek hızlarda yüksek kaliteli baskı sonuçları alın.
• Yüksek kaliteli sonuçlar elde edin: 6 mürekkepli sistemde, düz ve parlak ortamlarda gerçek nötr griler ve geniş bir canlı renk aralığı üretmek için mat siyah ile fotoğraf siyahı ve gri renk vardır.
• 0,02 mm minimum çizgi genişliği 3 ile ince detaylara sahip çizgiler üretirken, yenilikçi yazıcı kafası teknolojisi ve Orijinal HP mürekkepleri ile yüksek doğruluk oranlarını yakalayan çizimler yapın.
• Kaliteden ödün vermeden işi hızlı bir şekilde bitirin: Ekonomik Modda, dakikada 2 A1 baskıya kadar yazdırın.
• 8 GB sanal bellek ile karmaşık dosyaları basitleri kadar kolayca yazdırın.

İşinizin sizi götürdüğü her yerden dosyalarınıza erişin ve yazdırın.
• TIFF, JPEG ve PDF dosyalarını doğrudan USB flash sürücünüzden yazdırın; bilgisayara gerek yoktur.
• Yazıcınızın dokunmatik ekranına gidin, Web’deki dosyalara erişin ve HP ePrint & Share ile bu dosyaları yazdırın.
• HP ePrint & Share sayesinde dokunmatik ekranı kullanarak projeleri seçin ve paylaşın.
• Yolda olsanız bile, planları doğrudan ofisinize veya müşterinin çalışma ortamına gönderin; bilgisayarınızı veya mobil bir aygıtı kullanarak herhangi bir büyük boyutlu, Web bağlantılı HP Designjet ile uzaktan baskı yapın.


 detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.