HP Designjet T7100 Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet T7100 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


HP Designjet T7100 Plotter Yazıcı (CQ105A)

Hp‘nin yeni gözdelerinden ve yüksek iş hacimli mimarlık ofislerinin tercihi olan Hp Designjet T7100, projelerinizi hızlı ve beklemeden zahmetsizce çıkarmanızı sağlar.

6 renk derinliği ile (camgöbeği, macenta, sarı, mat siyah, gri, koyu gri) renkli ve siyah beyazın tüm tonlarını yansıtabileceğiniz tasarımlar yaratmanızı sağlayacaktır.

Yakın zamanda hp’nin baskı teknolojisini vivera üzerine değiştirmesiyle daha gerçekçi görüntüler elde edebiliceksiniz.

1067MM enindeki bu yazıcı (42inç) 2400x1200dpi çözünürlüğünde baskıları rahatlıkla alabilirsiniz.

Hp Plotterların en güzel yanıda kullanımının kolay olmasıdır.

Elinizi bile sürmeden binlerce baskı alma imkanınız bulunmaktadır.

Hewlett Packard’ın plotter seçimini yapmak ve size en uygun plotter  makinasını bulmak için iletişim bölümünü kullanarak bize yazın.

plotter-satis-servis-destek


Detaylı teknik bilgi ve kampanyalı satış fiyatı hakkında satış temsilcimizle irtibata geçiniz.


hp t 7100 plotter, hp t7100 plotter fiyatı, hp t 7100 plotter kartuş, hp t7100 kartuş fiyatları


detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


 Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.