HP Designjet T1300 1118 mm PostScript Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

Fiyat : Kampanya fiyatını sorunuz.. Stok : 4 adet


HP Designjet T1300 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


plotter-satis-servis-destek


HP Designjet T1300 1118 mm PostScript Plotter Yazıcı (CR652A)

Hp Designjet T1300 PostScript Proje Baskı Makinası iş gücü yüksek alanlarda kullanımı olan bir makinadır.

1118MM net baskı eniyle projelerinizi zorlanmadan ve hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz.

6 renk seçeneği ile (mavi, gri, macenta, mat siyah, fotoğraf siyahı, sarı) artık kırmızılar ateş kırmızısı siyahlarınız ise fotoğraf siyahı kadar kaliteli çıkarabilirsiniz.

Bu eşsiz ve kullanımı kolay makinanı sipariş vermek için iletişim bölümünü kullanın.

Vivera mürekkep teknolojisini tüm makinalarına yansıtmaya devam eden HP, infinite color, infinite quality(sonsuz renk, sonsuz kalite) sloganıyla sizleri bu dünyaya davet ediyor.

Sizde Hp’nin bu eşsiz ve birbirinden farklı fırsatlarına tanık olmak için hemen bizi arayın…


detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.