HP Designjet L26500 Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet L26500 lateks plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


HP Designjet L26500 Plotter 1549 mm Yazıcı (CQ869A)

HP Designjet L26500 1549 mm Yazıcı (CQ869A) yazıcı hem dış mekan hem iç mekanda kusursuz performans alabileceğiniz bir baskı makinasıdır.

Plotter‘lar arasında profesyonel (üst segment) makina olarak geçen, adından da anlaşılacağı gibi Latex serisi makinadır.

Neredeyse tüm malzemelere baskı yapabilen bu makina ile dış cephe kaplamalarında kusursuz görüntü elde ederek, rakiplerinize karşı üstünlük kurun.

Baskı maliyeti diğer solvent makinalara oranla oldukça düşük olan bu sayede hem maliyette en altta hemde çözünürlük ve kalite anlamında en üst seviyede bulunun.

Yıllardır tecrübe ettiğimiz bu makinayı eğer elit müşteri olmak istiyorsanız almanızın şimdi tam zamanı.

Sizde HP’nin ayrıcalıklı dünyasına katılın.plotter-satis-servis-destek


detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.