HP Designjet 510 1067 mm Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet 510 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


HP Designjet 510 1067 mm Plotter Yazıcı (CH337A)

Hp Designjet 510 geniş format yazıcılar içerisinde şuanda en küçük ve baskı yetenekleri bakımından çok fazla tercih edilmeyen fakat bunun yanında küçük mimari, statik proje ofisleri ve baskı merkezleri tarafından “hiç olmamasından iyidir” mantığı ile hareket eden müşteriler için geçerlidir.

Sarı Mavi Kırmızı ve Siyah mürekkeplerden oluşan bu ürün ile saat 20 MT “90 lık plotter kağıdı ile beraber” baskı alabilirsiniz.

Baskı alanının 42″ olmasından dolayı 107 CM lik kağıtlara baskı yapabilen bu makina ile ozalit projelerinizi rahatlıkla çıkarabilir ve siyah baskısı ile kalemle çizilmiş kadar net proje görüntüleri elde edebilirsiniz.

plotter-satis-servis-destek


BU makinayı sipariş vermek isterseniz iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Yerinde test et sloganıyla çıktığımız bu yolda showroom’mumuzda makinayı test edebilir baskı deneyimini yaşayabilirsiniz.

Sizleri Hp’nin dünyasına bekliyoruz.


√ HP Designjet 510 Plotter uyumlu Sarf Malzemeleri

detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.