HP Designjet 130 Tepsili Plotter Satış Fiyatı Satışı-Servisi

HP Designjet 130 plotter servisi Ankara. En ucuz Hp plotter fiyatları, satışı, servisi, kağıtları, mürekkep kartuşları, yedek parçaları stoktan teslim, hızlı teslimat, yerinde servis garantisi ile Plottersatis.com


HP Designjet 130 Tepsili Plotter Yazıcı (C7791C)

Hp Designjet grubu plotterların en küçük ürünlerinden birisi olan HP Designjet 130 Tepsili Plotter Yazıcı serisi a3 kağıt ebatına kadar baskı yapabilmektedir.

Bunun yanında küçük ve masaüstü olmasından dolayı çok fazla yer kaplamayan fakat diğer yazıcılara oranla gösterdiği mürekkep kalitesiyle sizleri şok eden bir makinadır.

Vivera mürekkep teknolojisi ile üretilen bu makinalarda masaüstü deneyimini kusursuzca yaşayın.

Diğer bir tabirle siz geriye yaslanın o herşeyi sizin yerinize yapsın…

Bu ürün hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen iletişim bölümünü ziyaret ediniz.

Diğer soru ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Hp nin bu geniş dünyasında sizede bir yer olduğunu unutmayın…plotter-satis-servis-destek


√ HP Designjet 130 Plotter Uyumlu Sarf Malzemeleri

detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

PLOZA, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. PLOZA gerekli gördüğü zamanlarda www.plottersatis.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde PLOZA’nın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde PLOZA’nın kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı PLOZA’ya hiçbir sorumluluk atfedilemez. PLOZA söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.