Epson Stylus Pro 4900 A3 Yazıcı Fiyatı Satışı-Servisi

Epson Stylus Pro 4900 baskı öncesi prova yazıcısı fiyatı ve kullandığı; plotter kağıdı, mürekkep kartuşları, print head baskı kafa  fiyatları hakkında bilgi almak için Epson satış temsilcimiz ile irtibata geçiniz.


Otomatik Renk Yönetimi Sağlayan 17” Yazıcı

PANTONE®* kapsamının yüzde 98’ini basabilen bu 17 inçlik yazıcı uzaktan prova baskı yetenekleriyle üstün, otomatik bir renk doğruluğu sağlıyor.

plotter-satis-servis-destek


Epson Stylus Pro 4900 Plotter Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

A2+ baskı boyutu, 2880×1440 dpi siyah ve renkli çözünürlük, bağımsız değişen 11 Kartuş ve 10 Renk baskı özelliği. UltraChrome HDR with Photo & Matte black pigment kartuş.

Bu 17 inçlik yazıcı baskı öncesi, ambalajlama, tasarım, ticari fotoğraflar ve grafik reprodüksiyonu için renk kesinliğinde yeni standartlar getiriyor. Epson Stylus Pro 4900, üstün renk tutarlılığı ve doğru renk eşlemesiyle öne çıkıyor ve tüm PANTONE* renklerinin yüzde 98’ini üretebiliyor. Yüksek otomasyon seviyesi ve dayanıklı mekanizmasıyla bu yazıcı, prova baskı, ofis veya stüdyolarda son derecede verimli bir yardımcı olmaktadır.

Süper geniş renk yelpazesi: Piyasadaki en geniş renk skalalarından biri sayesinde tutarlı, doğru prova baskılar veya mükemmel kalitede fotoğraflar ve grafik çıktıları almak kolaydır. Epson’un 11 renkli UltraChrome HDR mürekkepleri ve Gelişmiş TFP baskı kafası her zaman profesyonel sonuçlar verir ve Epson’un 44 inçe varan geniş formatlı üretim yazıcılarında kullanılanlarla aynı mürekkep ve teknolojiler kullanılır.

Hatasız uzaktan prova baskı: Epson Stylus Pro 4900’ün otomatik renk onayı ve kalibrasyonu ile yüksek kaliteli uzaktan prova baskı alın. İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer, farklı malzemeler kullanırken tutarlı ve tekrarlanabilir renk doğruluğu sağlar, ICC profilleri ve baskı doğrulama sonuçlarını oluştururken kontrol şeritleri ve renk kataloglarının ölçümünü hızla yapar.

Verimi katlayın: 30 m2/saat üretim hızıyla ve çok az bakım ihtiyacıyla daha hızlı iş üretin. Yüksek kapasiteli önden yüklemeli kaseti kağıt takmayı kolaylaştırır ve otomatik kağıt değiştirme özelliğiyle tek sayfa ve rulo kağıt arasında geçişte zaman kaybedilmez. Yazıcı ayrıca ikisi de takılı olan fotoğraf mürekkebi ve mat siyah mürekkep arasında otomatik geçiş yaparak baskının durdurulmasını önler. Tüm mürekkepler değişim sıklığını düşürmek ve daha yüksek değer elde etmek için yüksek kapasiteli kartuşlarla sunulur.

Üstün esneklik: Kalın fotoğraf kağıdı veya sunum mat kartonu, kanvas veya grafik uygulama kağıdı da dahil olmak üzere, 1,5mm kalınlığa kadar çok çeşitli malzemeler üzerine baskı yapar. Kaset, üstten ve önden manuel besleme ya da rulo olmak üzere, çeşitli kağıt yolu seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Enerji tasarrufu: ENERGY STAR onaylı enerji verimliliği, daha az elektrik faturası ödemenize ve çevresel etkiyi azaltmanıza yardımcı olur.

Geniş renk yelpazesi: %98 PANTONE* kapsamına ulaşır
Tutarlı renk: Doğru renk eşleme
Profesyonel sonlandırma: 11 renkli UltraChrome HDR mürekkepleri
Otomatik üretim: İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer
Verimi katlayın: Yüksek hız, düşük bakım maliyeti

1. PANTONE® mülkiyet hakkı Pantone LLC’ye aittir. %98 kapsanan PANTONE FORMULA GUIDE katı kaplamalı palet, 2880x1440dpi’lik Epson yazıcı sürücüsüyle Epson Beyaz Yarı Mat Prova Kağıdına baskı alındığında elde edilir. Üçüncü parti bir RIP ile baskı yapıldığında PANTONE kapsamı değişebilir.