Epson Stylus Pro 3880 Yazıcı Fiyatı Satışı-Servisi

Epson Stylus Pro 3880 renkli A3 + fotoğraf yazıcısı fiyatı ve kullandığı; plotter kağıdı, mürekkep kartuşları, print head baskı kafa  fiyatları hakkında bilgi almak için Epson satış temsilcimiz ile irtibata geçiniz.


Profesyonel 17 inç yazıcı

Kalitesi büyük, boyutu küçük; ofisinize, stüdyonuza ve bütçenize uygun.

plotter-satis-servis-destek


Epson Stylus Pro 3880  Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

A3+ Renkli İnkjet Fotoğraf Yazıcısı 5760×1440 optimize dpi’ye kadar 8×10″ A4 91 saniye baskı hızı

Masaüstünüze kolayca uyacak kadar kompakt profesyonel A2+ büyük formatlı yazıcı. Parlak kırmızı içeren Epson UltraChrome K3 Mürekkep ile çeşitli kağıtlara renkli ve siyah beyaz müthiş, kalıcı fotoğraflar yazdırın.

Parlak Kırmızı (macenta) içeren Epson Ultrachrome K3 Mürekkep çıktılarınıza çok geniş renk çeşitleri ve solmaya karşı özel bir dayanıklılık sağlayan 9 pigment mürekkepleri kullanır. Üç siyah seviyesi, mükemmel balanslı gri tonlama seviyesi ve yumuşak ton geçişleri sağlar ve optimize fotoğraf ve mat siyah arasındaki otomatik geçiş seçtiğiniz kağıt üzerinde size en iyi sonuçları verir.

4’’ -17’’ arasındaki genişliklerde ve 37,4 inçe varan uzunluklarda marjsız fotoğraflar oluşturun. Fotoğraf, grafik ve prova kağıdına kadar çok çeşitli kağıtlara yazdırın ve 1,5 mm’ye varan kalınlıklarda kağıt ve poster kartonlarını kullanabilen üç sayfalık kesilmiş kağıt yollarıyla esneklik katın. POS uygulamaları için mükemmeldir ve en az yer kaplayan bu kompakt yazıcı mağaza ya da ofisinize kolayca yerleştirilebilir.

Epson Stylus Pro 3880, uzaktan prova için de idealdir. Baskılar çok tutarlı olduğundan gördüğünüz her şeyi son baskıda da alacağınızdan emin olarak provaları çabucak teyit edebilirsiniz. Parlak Kırmızı içeren Epson UltraChrome K3 Mürekkebin mükemmel renk dengesi ve solmaya karşı dayanıklılığıyla satış ve sergi amaçlı kalıcı baskılar alabilirsiniz. Üstün doğruluk özelliği, aylarca arayla yazdırılsa bile her tekrar yazdırmanın ilkiyle aynı olmasını sağlar.

A2 /17″ masaüstü yazıcı: Çok az yer kaplayan büyük formatlı yazıcı
hızlı ve esnek baskı: Fotoğraf, güzel sanatlar ve prova baskı için ideal
Geniş kağıt seçeneği: 1,5 mm kalınlığa kadar çok çeşitli kesilmiş kağıtları destekler
Vivid(canlı) mavi ve morlu çok geniş renk gamutu
Üç seviye siyah renk ile mükemmel siyah ve beyaz baskılar
Parlak kırmızı içeren: Canlı mavi ve morlarla çok geniş renk yelpazesi
Profesyonel siyah beyaz: Siyahın üç tonuyla mükemmel siyah beyaz resimler üretir