hp 80 avantajlı paket C4890A

HP 80 Siyah Avantajlı Paket Baskı Kafası ve 350 ml Mürekkep Kartuşu Renk • Siyah, Satın almak ister misiniz ? Önerilen fiyatı 281 $ + KDV’dir.

• HP 80 Avantajlı Paket; bir adet 350 ml mürekkep kartuşu, baskı kafası ve baskı kafası temizleyici içerir. Bu parçalar, yazıcıdan çok yüksek performans alınmasını ve teknik uygulamalar için görülmemiş baskı hızını sağlar.

• HP 80 Mürekkep Kartuşları ve Baskı Kafaları, kusursuz sonuçları garanti etmek için dahili akıllı çiplere sahiptir.

• Kusursuz ve kesin sonuçlar verir. HP 80 Baskı Kafaları, dahili akıllı çipler ile her seferinde kusursuz siyah ve renkli çizgiler, yüksek kalitede renkli görüntüler, haritalar ve grafikler sağlamak için otomatik olarak yazıcı ile birlikte çalışır.

• HP 80 Mürekkep Kartuşları ve Baskı Kafaları, kusursuz sonuçları garanti etmek için dahili akıllı yongalarla donatılmıştır.

HP 80 Avantajlı Paket; bir adet 350 ml mürekkep kartuşu, baskı kafası ve baskı kafası temizleyici içerir. Bu parçalar, yazıcıdan çok yüksek performans alınmasını ve teknik uygulamalar için görülmemiş baskı hızını sağlar.

hp 80 avantajlı paket (C4890A) – Spesifikasyonlar, Yazdırma özellikleri, Baskı kartuşlarının renkleri Siyah, Uyumlu mürekkep türleri Pigment temelli, Çevre şartnameleri Depolama Isısı -40 – 60° C, Boyutlar / ağırlık / garanti, Paket boyutları (G x D x Y) 114 x 91 x 264 mm, Paket ağırlığı 0,82 kg…

Copyright © 2008–2009 R.D Anfomak®

Garanti : HP mürekkep kartuşları, baskı kafaları ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası barındırmayacağı garanti edilir.

Yasal feragatname : Bu belgede verilen bilgiler haber verilmeden değiştirilebilir. HP ürünleri ve hizmetleri için geçerli olan garantiler sadece bu ürün ve hizmetlerle birlikte verilen express garanti beyanlarında belirtilen garantilerdir. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP ve Plotter Satış, bu belgedeki teknik veya diğer hata veya eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

Plotter Kampanyalı satış hp designjet t770 hp t770 plotter hp t610 hp plotter ANKARA HP PLOTTER ÖZEL TEKNİK SERVİSİ her marka ve model hp plotter makineleri tamir HP Designjet T770 plotter 1118 mm (CN375A) › Bilgisayar › Sarf malzemeleri ve oem hp plotter 2 el plotter plotter satış plotteral hp plotter hp designjet 500 plotter hp t610 plotter hp plotter a0 hp 5000 plotter hp plotter 5500 hp 1050 plotter ikinci el plotter satışı.