Anfomak Grup Dijital Ltd.Şti. ; 1981 yılında kurulmuş, 32 yıldan uzun bir süredir büro makinaları sektöründe faaliyet göstermekte olup, sunduğu hizmetlerle müşterilerine katma değer sunan, sektöründe tanınmış ve öncü bir kuruluştur.

Şirketimizin Esas faaliyet konusu olan Dijital baskı alanında ürün satışı, tüketim malzemeleri satışı ve ilgili ürünlerin teknik destek hizmetlerini sunmaktayız, Müşteri Adresinde çözüm anlayışıyla müşterilerine Bilişim Teknolojileri danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Firmamızın Yönetim ve İdari kadrosu, Dijital baskı teknolojileri alanındaki yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve sahip olduğu 30 Yıllık bilgi, birikim, tecrübe ve başarıyı müşterilerine kolay, hızlı, akıcı, uygun, ucuz, fiyat çözümlerlerle hizmet sunmaktadır.

Nokta Grup, yüksek hizmet standardı ve kalite anlayışıyla kısa sürede sektörün lider kuruluşu olmayı başarmış ve müşterileri için bir çözüm ortağı olmanın ötesinde bir başarı ortağı olma onuruna erişmiştir.

HER MARKA PLOTTER MAKİNALARI İÇİN TÜM İHTİYAÇLARINIZDA FİRMAMIZLA İRTİBATA GEÇMENİZİ RİCA EDERİZ.

Copyright © 2008–2010 R.D Anfomak®

ANKARA ŞEHİR İÇİ HEMEN TESLİMAT YAPILIR, ANKARA İLİ DIŞI SİPARİŞLER ANLAŞMALI KARGO İLE ADRESİNİZE YOLLANIR.

Anka Dijital Makina Sanayi | İkinci El Makina | Plotter Satis | Ankara plotter | Hp Designjet Plotter Makineleri, Sarf Malzemeleri satış ve plotter, Ozalit, Plankopya Makineleri Satış ve özel Teknik Servisi, Plotter kağıt, Ankara Plotter Satışı + Hp Plotter – Plotter + Plotter Kağıdı , Plotter Tamir , 2. El Plotter , Ankara Hp Plotter Satışı, 2. El Hp Plotter, HP Plotter + Ankara Plotter Hp Designjet özel Teknik Servisi – hp a1 yazıcı satış, hp a3 printer satış, hp ankara satış, xerox plotter, plotter satış, plotter yetkili satışı, designjet satış, hp plotter, hp plotter satış, plotter servis, plotter özel teknik servis, plotter tamir, Ankara Hp Özel Servisi Plotter Kartuş Satış Teknik Ticaret + Ankara Hp Özel Servisi , Hp Özel Teknik Servis , Plotter , Designjet , Fotokopi , Baskı , Scanner ve yazıcı makineleri satış ve servisi + Plankopya Satışı Ve  Özel Teknik Servisi, Ankara, Hp Plotter Ankara, Hp Designjet Plotter Makineleri, Sarf Malzemeleri satış ve plotter, Ozalit, Plankopya Makineleri Satış ve Özel Teknik Servisi, Plotter Satış Ve Hp Yazıcılar Özel Teknik Servisi, Yenimahalle, Ankara, Hp Plotter kağıt, Kartuş, Mürekkep, İnk, Printed, Kafa, Belt, Cable, Plankopya A0, A1, A2, A3, A4, Ozalit, Rulo Kağıtları, Océ Satış ve  özel Teknik Servis + ANKARA PLOTTER MAKİNELERİ SATIŞ VE HP ÖZEL TEKNİK SERVİSİ + Hp Plotter Ankara, Hp Designjet Plotter Makineleri, Sarf Malzemeleri satış ve plotter, Ozalit, Plankopya Makineleri Satış ve Özel Teknik Servisi, Plotter kağıt, Ankara Hp 4500 Plotter Satış Servisi + Hp Yetkili Özel Teknik Servisidir …